Mudanya Turkuaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mudanya Turkuaz

Mudanya Turkuaz Forum Sitesi

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» back link service backlinks services
Sagopa Kajmer Golge Haramileri EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 9:48 am tarafından Misafir

» adssssssssssadada
Sagopa Kajmer Golge Haramileri EmptyCuma Ekim 02, 2009 10:33 pm tarafından Admin(Tanzer)

» Sitenin En İyi Forveti
Sagopa Kajmer Golge Haramileri EmptyPerş. Ağus. 27, 2009 10:46 pm tarafından bestami

» Slm Beyler
Sagopa Kajmer Golge Haramileri EmptyÇarş. Ağus. 26, 2009 7:20 pm tarafından Admin(Tanzer)

» Dünya nın En İyi Kalecisi
Sagopa Kajmer Golge Haramileri EmptyÇarş. Ağus. 26, 2009 12:22 pm tarafından bestami

» Sro En Güçlü Karakter
Sagopa Kajmer Golge Haramileri EmptyCuma Ağus. 21, 2009 7:48 pm tarafından Admin(Tanzer)

» Türkiye'de ki En İyi Kaleci
Sagopa Kajmer Golge Haramileri EmptyCuma Ağus. 21, 2009 7:45 pm tarafından Admin(Tanzer)

» Bisiklet ?
Sagopa Kajmer Golge Haramileri EmptyCuma Ağus. 21, 2009 9:13 am tarafından gencvodafone

» UNDERGROUND'IN TARİHİ
Sagopa Kajmer Golge Haramileri EmptyCuma Ağus. 21, 2009 9:09 am tarafından gencvodafone

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 11 kişi Çarş. Tem. 10, 2019 2:13 pm tarihinde online oldu.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sagopa Kajmer Golge Haramileri

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Sagopa Kajmer Golge Haramileri Empty Sagopa Kajmer Golge Haramileri Salı Mart 10, 2009 3:59 pm

Admin(Tanzer)

Admin(Tanzer)
Admin

Varabildiğin yere kadar var, var, var...
Akar sular dönmez geri tıpkı gençliğim gibi, bebekti ceninin ergeni, bir erdi büyümüş meyvesi.
Sakal-bıyıkla geride kaldı Yunus'un hamlık evresi, sivilce-akne katledildi soldu yüzümün güneşi.
Ve çivisi düşmüş tablolarda bir resimdi kendisi, kükreyen şu gökyüzünde kuşun kilitli kafesi.
Tersi döndü güvenin ansızın belirdi dostun hilesi, fincan kahve içtim kursağımda kaldı telvesi.
Kırıştır yalan kahpesi, baştan akıl alır ya cilvesi.
Yıkar geçer bir dostun düşmancasına hamlesi.
İki boy aşmış ihanetin ki kat'i yok bahanesi, hayrından umutsuzum getirme bari şerrini.
Ve hepsi aynı yolda yolcu onca bedenin kellesi, meydan önüne dizilecek ve alınacak ifadesi.
Dualar olmasaydı kim kovardı kalleş iblisi? Kalbim ak da pak da desen yüzünden yansır pisliğin.

Nakarat:
Altın harflerle yaz mahlasımı. Halvetim kasvet, kem gözlere şiş!...
Cadü ya herru!... Ya merru!... Kafkef, gölge harâmilerine bir selam çak!...
Abile patladı, demlenir simam, nüşinrevan'dan handan ummam ben.
Ahu-yi felek mum, ben şamdan. Düşmez kalkmaz bir Allah'tır uyan!...

Verse 2:
Sago sus!... Husus derin çukurda içine sin, pusu kuran huşû içinde gözlerinde kin belirgin.
Vay senin şu kindar halin. Hin planların var hin. Cenin büyüdü savaşa girdi silahlarımı bana verin.
Yardan sarkıttığın dostlarından kaçının ipini tuttun? Onlar güldü, sen somurttun. Kalbinde kaç gül kuruttun?
Hatıralarından yüzde kaçını unuttun? Senin adını anmamak şartıdır dostluğumun.
Rapten olma gökyüzünün güneşi sago bu benim yüzüm. Gölgeme sığınır manâ özüm, hicran çölüne düştüm.
Yüz pınar yaş akıtsın gözüm. Kendi başıma öğrendim, kendim büyüdüm. Dudaklarımla gömdüm.
Sanma şahım herkesi sen sadıkâne yâr olur. Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur.
Sadıkâne belki ol âlemde serdâr olur, yâr olur ağyâr olur serdâr olur didâr olur.

http://mudanyaturkuaz.eniyiforum.org

2Sagopa Kajmer Golge Haramileri Empty Geri: Sagopa Kajmer Golge Haramileri C.tesi Ağus. 15, 2009 7:49 pm

Admin(Tanzer)

Admin(Tanzer)
Admin

Süper Şarkılar

http://mudanyaturkuaz.eniyiforum.org

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]